some_text

Podaruj coś więcej…

Wybór wydaje się trudny, ale czasem warto poszperać aby odnaleźć książkę, która ucieszy nie tylko treścią. Atlas ptaków dla fana ornitologii, miłośnikowi gotowania radość sprawi coś z działu kulinaria, a podróżnika ucieszy przewodnik. Dla wszystkich i zawsze dobrym prezentem jest ciekawa literatura.

 

W Mit Książki kryje się niezliczona ilość prezentów.

 

Pierwsze wydanie

 

Otwiera naszą listę propozycji prezentów. To może być wspaniały pomysł dla tych, którzy poszukują niezwykłego podarunku, będącego prawdziwym unikatem. To nie musi być wydawnictwo przedwojenne. Coraz rzadsze i poszukiwane są wydania powojenne.

 

Książka z autografem

Taki prezent nie pozostanie bez echa i zapadnie w pamięci na długo.

 

Książka z dzieciństwa

Ile książek z dzieciństwa przepadło bezpowrotnie z naszych domowych księgozbiorów. Po latach wracamy do nich z sentymentem.

 

Z humorem wśród książek

Wśród książek odnajdziemy nietypowe tytuły. Książkowe niezwykłości wywołają uśmiech na ustach niejednej osoby. Czasem jest to grafika okładki innym razem tytuł lub treść budząca tylko nasze wspólne skojarzenia.

 

Tylko te „piosenki”, które znamy

Są czytelnicy, którzy wciąż wracają do tej samej pozycji. Co wtedy? Proponujemy piękne, niepowtarzalne wydanie.

 

Dla audiofila

Płyta CD lub czarny krążek są zawsze dobrym wyborem. Winylowa płyta ucieszy każdego fana (nawet jeśli nie ma gramofonu).

 

Niby drobiazg …

pocztówka z dawnych lat to prezent retro. Szukając widokówki możemy kierować się sentymentem do miejsca, wspomnieniami lub humorystycznym akcentem. Wystarczy dokupić ramkę by sprawić niepowtarzalny prezent.

 

Wybranie prezentu z antykwariatu może zająć chwilkę, wymagać zastanowienia, ale podarunek będzie unikatowy, nie będzie tyko przedmiotem … będzie czymś więcej.  
Więcej książek w temacie >> Więcej w temacie >>
SPIS TREŚCI