Opinie naszych Klientów

Antykwariat ma czasową przerwę. Zmieniamy się dla Państwa. Niebawem zapraszamy na nową stronę gdzie będzie można sprawdzić dostępność i ceny książek. W tej chwili nie ma możliwości zakupu widocznych na stronie książek i płyt.
W SPRAWIE SKUPU KSIĄŻEK PROSIMY O KONTAKT E-MAIL: info@mitksiazki.pl


Bardzo dziękuję za super sprawną transakcję, która odbyła się zgodnie z opisem zamieszczonym na stronie. Gratuluję jakości wykonanej usługi: profesjonalnie, szybko, sprawnie i co najważniejsze z satysfakcjonującą wyceną książek. Już poleciłam Państwa antykwariat znajomym, a sama na pewno jeszcze skorzystam z możliwości sprzedaży książek za pośrednictwem strony kupimyksiazki.pl Serdecznie pozdrawiam.

- Teresa,Sprzedający super. Wszystkim bardzo polecam!!!

- Robert, GnieznoPo pierwsze, odnalazłam książkę której od dawna szukałam. Po drugie, książka przyszła w doskonałym stanie, powiedziałbym wręcz, że jest nowiuteńka! Po trzecie, szybka wręcz ekspresowa dostawa i stały kontakt z sprzedawcą. Zdecydowanie POLECAM zakupy :)

- Justyna, KrakówJestem bardzo zadowolony z zakupów . Duży wybór i dobry stan książek . Polecam .

- Mariusz, ŁagiewnikiKsiążka doszła, wszystko na czas.

- Funky333, LegnicaSerdecznie polecam, książka w stanie idealnym, zgodna z opisem, wysyłka ekspresowa.

- Ewa, KrakówUwagi zaznaczone przy przedmiocie zgadzały się w 100%. Paczka porządnie zabezpieczona. Dobra cena. Jestem zadowolona z zakupu i polecam innym. Warto :)

- Wiktoria , Tarnów