some_text

Regulamin

Regulamin antykwariatu/księgarni MitKsiążki.pl

Postanowienia ogólne

Sklep pod domeną mitksiazki.pl oraz antykwariat-mit.pl prowadzony przez firmę zwaną dalej MitKsiążki.pl s.c. działalność gospodarcza zarejestrowana przez Prezydenta Miasta Łodzi pod numerem 63693 oraz 66763 NIP 7252032919, REGON 100957752. Siedziba firmy: Łódź 90-003, ul. Juliana Tuwima 16/7U

 

Warunki dokonywania zakupów

MitKsiążki.pl s.c prowadzi sprzedaż produktów za pomocą sklepu internetowego dostępnego pod adresem mitksiazki.pl oraz antykwariat-mit.pl

Warunkiem technicznym wymaganym do korzystania z usług jest dostęp przez Usługobiorcę do komputera, przeglądarki internetowej oraz dostęp do internetu.

 

Oferta i realizacja zakupów

W każdej paczce z zamówieniem wysyłany jest dokument poświadczający zakup (paragon lub faktura VAT).

Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronach sklepu, wybór formy płatności i sposobu przesłania lub odbioru wybranego produktu bądź produktów.

Wszystkie ceny podawane w sklepie MitKsiążki.pl są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) wraz z należnymi podatkami.

Cennik oraz termin dostawy dostępny jest na stronie cennik przesyłek. Koszt dostawy jest wliczany proporcjonalnie w cenę zakupionych pozycji.

 

 

Reklamacje

Zamawiający ma prawo, żądać doprowadzenia reklamowanego produktu (-ów) do stanu zgodnego z umową, ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny lub może odstąpić od umowy i otrzymać zwrot kosztów za zmówienie. Reklamacje należy zgłaszać pisemnie na adres:

MitKsiążki.pl s.c.,

ul. Juliana Tuwima 16/7U

90-003 Łódź

lub e-mail: info@mitksiazki.pl.

Reklamacje rozpatrywane są maksymalnie do 14 dni.

 

Zwroty

Mają Państwo prawo odstąpić od zawartej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

 

Kontakt w sprawie reklamacji i zwrotów:

MitKsiążki.pl s.c.

ul. Juliana Tuwima 16/7U

90-003 Łódź 

e-mail: info@mitksiazki.pl

tel: 514 113 128

 

Postanowienia końcowe

MitKsiążki.pl s.c zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”.

Wypełniając formularz z danymi zamawiającego wyrażasz zgodę na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia dowodu zakupu i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Użytkownicy sklepu mogą także wyrazić dobrowolną zgodę na otrzymywanie newslettera na podany adres e-mail. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. Zmiany lub modyfikacje danych osobowych można przeprowadzić logując się do swojego konta lub kontaktując się  z obsługą serwisu.

Dane dotyczące numeru karty płatniczej i rachunku bankowego, nie są znane MitKsiążki.pl s.c. Autoryzacja elektronicznych form płatności odbywa się na stronach internetowych odpowiednich banków lub firmy Dotpay i Paypal

 

Informacje handlowe zamieszczone na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie artykuły Kodeksu Cywilnego.