Regulamin

Regulamin antykwariatu/księgarni MitKsiążki.pl - obowiązujący do 24-05-2018

Postanowienia ogólne

Sklep pod domeną mitksiazki.pl oraz antykwariat-mit.pl prowadzony przez firmę zwaną dalej MitKsiążki.pl s.c. działalność gospodarcza zarejestrowana przez Prezydenta Miasta Łodzi pod numerem 63693 oraz 66763 NIP 7252032919, REGON 100957752. Siedziba firmy: Łódź 90-003, ul. Juliana Tuwima 16/7U

 

Warunki dokonywania zakupów

MitKsiążki.pl s.c prowadzi sprzedaż produktów za pomocą sklepu internetowego dostępnego pod adresem mitksiazki.pl oraz antykwariat-mit.pl

Warunkiem technicznym wymaganym do korzystania z usług jest dostęp przez Usługobiorcę do komputera, przeglądarki internetowej oraz dostęp do internetu.

 

Oferta i realizacja zakupów

W każdej paczce z zamówieniem wysyłany jest dokument poświadczający zakup (paragon lub faktura VAT).

Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronach sklepu, wybór formy płatności i sposobu przesłania lub odbioru wybranego produktu bądź produktów.

Wszystkie ceny podawane w sklepie MitKsiążki.pl są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) wraz z należnymi podatkami.

Cennik oraz termin dostawy dostępny jest na stronie cennik przesyłek. Koszt dostawy jest wliczany proporcjonalnie w cenę zakupionych pozycji.

 

 

Reklamacje

Zamawiający ma prawo, żądać doprowadzenia reklamowanego produktu (-ów) do stanu zgodnego z umową, ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny lub może odstąpić od umowy i otrzymać zwrot kosztów za zmówienie. Reklamacje należy zgłaszać pisemnie na adres:

MitKsiążki.pl s.c.,

ul. Juliana Tuwima 16/7U

90-003 Łódź

lub e-mail: info@mitksiazki.pl.

Reklamacje rozpatrywane są maksymalnie do 14 dni.

 

Zwroty

Mają Państwo prawo odstąpić od zawartej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

 

Kontakt w sprawie reklamacji i zwrotów:

MitKsiążki.pl s.c.

ul. Juliana Tuwima 16/7U

90-003 Łódź 

e-mail: info@mitksiazki.pl

tel: 514 113 128

 

Postanowienia końcowe

MitKsiążki.pl s.c zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”.

Wypełniając formularz z danymi zamawiającego wyrażasz zgodę na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia dowodu zakupu i prowadzenia sprawozdawczości finansowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. Zmiany lub modyfikacje danych osobowych można przeprowadzić kontaktując się z obsługą serwisu.

MitKsiążki.pl s.c.

ul. Juliana Tuwima 16/7U

90-003 Łódź 

e-mail: info@mitksiazki.pl

tel: 514 113 128

 

Dane dotyczące numeru karty płatniczej i rachunku bankowego, nie są znane MitKsiążki.pl s.c. Autoryzacja elektronicznych form płatności odbywa się na stronach internetowych odpowiednich banków lub firmy Tpay.com (Krajowy Integrator Płatności S.A).i Paypal

 

Informacje handlowe zamieszczone na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie artykuły Kodeksu Cywilnego.