Regulamin antykwariatu MitKsiążki.pl

Antykwariat ma czasową przerwę. Zmieniamy się dla Państwa. Niebawem zapraszamy na nową stronę gdzie będzie można sprawdzić dostępność i ceny książek. Nie ma możliwości zakupu widocznych na stronie książek i płyt. Pozdrawiamy serdecznie

Regulamin antykwariatu MitKsiążki.pl  - obowiązuje od 25-05-2018

Postanowienia ogólne

Sklep pod domeną mitksiazki.pl oraz antykwariat-mit.pl prowadzony przez firmę zwaną dalej MitKsiążki.pl s.c. działalność gospodarcza zarejestrowana przez Prezydenta Miasta Łodzi pod numerem 63693 oraz 66763 NIP 7252032919, REGON 100957752. Siedziba firmy: Łódź 90-003, ul. Juliana Tuwima 16/7U

 

Warunki dokonywania zakupów

MitKsiążki.pl s.c prowadzi sprzedaż produktów za pomocą sklepu internetowego dostępnego pod adresem mitksiazki.pl oraz antykwariat-mit.pl

Warunkiem technicznym wymaganym do korzystania z usług jest dostęp przez Usługobiorcę do komputera, przeglądarki internetowej oraz dostęp do internetu.

 

Oferta i realizacja zakupów

W każdej paczce z zamówieniem wysyłany jest dokument poświadczający zakup (paragon lub faktura VAT).

Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronach sklepu, wybór formy płatności i sposobu przesłania lub odbioru wybranego produktu bądź produktów.

Wszystkie ceny podawane w sklepie MitKsiążki.pl są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) wraz z należnymi podatkami.

Cennik oraz termin dostawy dostępny jest na stronie cennik przesyłek. Koszt dostawy jest wliczany proporcjonalnie w cenę zakupionych pozycji.

 

 

Reklamacje

Zamawiający ma prawo, żądać doprowadzenia reklamowanego produktu (-ów) do stanu zgodnego z umową, ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny lub może odstąpić od umowy i otrzymać zwrot kosztów za zmówienie. Reklamacje należy zgłaszać pisemnie na adres:

MitKsiążki.pl s.c.,

ul. Juliana Tuwima 16/7U

90-003 Łódź

lub e-mail: info@mitksiazki.pl.

Reklamacje rozpatrywane są maksymalnie do 14 dni.

 

Zwroty

Mają Państwo prawo odstąpić od zawartej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

 

Kontakt w sprawie reklamacji i zwrotów:

MitKsiążki.pl s.c.

ul. Juliana Tuwima 16/7U

90-003 Łódź 

e-mail: info@mitksiazki.pl

tel: 514 113 128

 

Postanowienia końcowe

MitKsiążki.pl s.c zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Wypełniając formularz z danymi zamawiającego wyrażasz zgodę na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane przetwarzane w celu realizacji i rozliczenia zamówienia to: adres e-mail, imię i nazwisko, adres dostawy, numer telefonu oraz opcjonalnie adres do faktury).

Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia dowodu zakupu i prowadzenia sprawozdawczości finansowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

W związku z wykonaniem umowy zabezpieczone dane są przechowywane na serwerach hostingowych, na których znajduje się oprogramowanie sklepu oraz oprogramowanie zarządzające procesem obsługi zamówienia. Dane udostępniane są wybranemu przez Klienta operatorowi pocztowemu (Poczta Polska, DPD, InPost) w celu dostarczenia przesyłki z zamówionym produktem.

Dane niezbędne do prowadzenia sprawozdawczości finansowej przechowywane będą przez okres 5 lat od początku roku następującego po roku obrotowym zgodnie z wymogiem prawnym. Dane niezbędne do wykonania umowy przechowywane będą przez okres zgodny z wymogami prawnymi przedawnienia roszczeń. 

Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych (tzw. prawo do bycia zapomnianym). Zmiany lub modyfikacje danych osobowych można przeprowadzić kontaktując się z obsługą serwisu.

MitKsiążki.pl s.c.

ul. Juliana Tuwima 16/7U

90-003 Łódź 

e-mail: info@mitksiazki.pl

tel: 514 113 128

Dane dotyczące numeru karty płatniczej i rachunku bankowego, nie są znane MitKsiążki.pl s.c. Autoryzacja elektronicznych form płatności odbywa się na stronach internetowych odpowiednich banków lub firmy Tpay.com (Krajowy Integrator Płatności S.A).i Paypal

 

Informacje handlowe zamieszczone na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie artykuły Kodeksu Cywilnego.